Fulfillment CZ - manuál

Manuál

Co nabízí služba Fulfillment.cz?

Fulfillment s Dropshipping.cz

Služba Fulfillment v našem podání vychází z klasické myšlenky fulfillmentu nabízí ale mnohem více než klasická FF centra a má mnohem širší využití. Dropshipping a fulfillment jdou k sobě. Chceme vám dát monžnost vytěžit maximum z našeho systému.

Fulfillment je obecně znám jako služba, pomocí které přenecháte skladování a manipulaci s Vaším zbožím na někoho jiného. Můžete se tak poté plně soustředit pouze na obchodní a marketingové aktivity a dosáhnout lepší efektivity Vašeho podnikání.

Společnosti nabízející fulfillment a externí skladování poslední roky rostou jako houby po dešti a my jsme většinu z nich před spuštěním naší služby důkladně prozkoumali a otestovali v praxi. Také jsme naslouchali a četli zkušenosti spokojených i nespokojených klientů těchto služeb. Na základě tohoto jsme pak postavili fulfillment, tak aby odpovídala naší představě jak by tato služba měla fungovat. Ostatně jsme také čerpali z naší 12 leté zkušenosti s provozem vlastního skladu.

V čem je tedy náš koncept jiný a lepší?

  1. Automatizace procesů a transparentnost informací.
  2. Veškeré informace o objednávkách lze u nás pohodlně přenést přes API a zároveň zde zjistit a nebo ovlivnit aktuální stavy vašich objednávek. Tato část bude vždy zásadní součástí naší služby a počítáme s jejím kontinuálním vývojem.
  3. Maximální provázanost s naším obchodním modelem.
  4. Služba fulfillment je důležitým dílkem v portfoliu našich služeb. Můžete takto kombinovat prodeje vlastního zboží se zbožím z našeho katalogu. Produkty si můžete buď do našeho skladu poslat vlastní (a nabízet je i dalším prodejcům) nebo si je pohodlně nakoupit z naší B2B sekce za speciálních velkoobchodních nabídek.

  5. Nemusíte nakupovat žádné zboží dopředu na sklad, pokud nechcete, nakoupíte až v okamžiku poptávky (zcela automatizovaně, postará se o to náš systém, který nakoupí od našich dodavatelů a zboží máte hned k dispozici)

  6. Ceny za expedici a skladování na úrovni nákladových cen.
  7. Expedici a skladování Vašeho zboží si můžeme dovolit nabídnout za bezkonkurenční ceny kvůli důvodům uvedeným v přechozím bodě

  8. Na rozdíl od ostatních logistických center je náš obchodní model postavený především na provizích z prodeje a obchodu obecně. Umožňuje nám to tedy nabízet expediční služby levněji.

Neváhejte nás kontaktovat zde v administraci v Rychlých dotazech nebo na emailu: pomocnik@dropshipping.cz službu Fulfillment a B2B nakupování vám aktivujeme.


Související tagy: fulfillment fulfilment fullfillment fullfilment